Jsme neziskovka bojující za ochranu oceánů a celkově za více zelený způsob života, bez konzumu!

Spolupracujeme s umělci a designery a společně tvoříme skvělé věci, které mají hlavní cíl – Ochranu naší planety

Působíme v Indonésii, kde bojujeme proti obrovskému plastovému znečištění oceánů a za ukončení vybíjení žraloků a dalších paryb. Jednáme s vládou, pracujeme s místními, zaměřujeme se na děti.

U nás pořádáme výstavy, workshopy, přednášky, vytváříme edukační materiály. Máme vlastní e-shop kde prodáváme ekologické vychytávky a na druhé straně designové kousky od eticky smýšlejících tvůrců. 

Za co bojujeme

Veggie Vánoce v Praze

Veggie Vánoce v Praze

Budeme součástí vegan Vánoc v galerii Mánes v Praze. Akci pořádají Vegan Fighters, kteří pořádají každý rok Vegan Náplavku. 8.12. nasajete úžasnou vánoční atmosféru, budete moct nakoupit etické dárky a součástí celé akce bude i výstava děl vegan a etických tvůrců.
Spolupráce s ochránci želv

Spolupráce s ochránci želv

Rozjeli jsme krásnou spolupráci s organizací CCBC, která pomáhá menším NGOs jako jsme my. Podpořili např. skvělý projekt Save turtle v Indonésii nebo ochranu slonů v Africe. Příští rok se chystáme do Indonésie společně a mimo jiné budeme natáčet dokument.
Jedeme pomáhat na Lombok

Jedeme pomáhat na Lombok

I když jsme se původně nechtěli aktivně zapojovat do přímých akcí, nedá nám to. Ve světě je tolik problémů a jedním z nich je indonéský Lombok. Je zde mnoho problémů, které je nutno řešit. Je zde obrovské plastové znečištění, v rybářské vesnici se masakrují žraloci a místní děti se neučí anglicky.
Veggie Náplavky!!

Veggie Náplavky!!

Od září 2018 se s námi můžete pravidelně potkávat na Vegan Náplavce v Praze, kde máme svůj stánek. Vegan Náplavka je festival zaměřený na veganské jídlo a celkově život v souladu s přírodou. Je tu opravdu skvělá atmosféra, takže příště se na Vás těšíme.

Naši partneři

Market Soul

Market Soul

NaNi Styl

NaNi Styl

Sea Shepherd CZ

Sea Shepherd CZ

Umělecká kolonie Bastion IV.

Umělecká kolonie Bastion IV.

7 Interactive

7 Interactive

NAPIŠTE NÁM


Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.