Jsme neziskovka bojující za ochranu oceánů a celkově za více zelený způsob života, bez konzumu!

Spolupracujeme s umělci a designery a společně tvoříme skvělé věci, které mají hlavní cíl – Ochranu naší planety

Působíme v Indonésii, kde bojujeme proti obrovskému plastovému znečištění oceánů a za ukončení vybíjení žraloků a dalších paryb. Jednáme s vládou, pracujeme s místními, zaměřujeme se na děti.

U nás pořádáme výstavy, workshopy, přednášky, vytváříme edukační materiály. Máme vlastní e-shop kde prodáváme ekologické vychytávky a na druhé straně designové kousky od eticky smýšlejících tvůrců. 

Naše aktivity

Veselé Vánoce

Veselé Vánoce

Přejeme ty nejkrásnější Vánoce bez zbytečných stresů, komerce a zbytečností. Mějte se rádi a užívejte si hezké chvíle. Zároveň Vám děkujeme za Vaší přízeň v tomto roce a za Vaše objednávky na našem e-shopu. Jste skvělí!
Veggie Vánoce v Praze

Veggie Vánoce v Praze

Budeme součástí vegan Vánoc v galerii Mánes v Praze. Akci pořádají Vegan Fighters, kteří pořádají každý rok Vegan Náplavku. 8.12. nasajete úžasnou vánoční atmosféru, budete moct nakoupit etické dárky a součástí celé akce bude i výstava děl vegan a etických tvůrců.
Spolupráce s ochránci želv

Spolupráce s ochránci želv

Rozjeli jsme krásnou spolupráci s organizací CCBC, která pomáhá menším NGOs jako jsme my. Podpořili např. skvělý projekt Save turtle v Indonésii nebo ochranu slonů v Africe. Příští rok se chystáme do Indonésie společně a mimo jiné budeme natáčet dokument.
Jedeme pomáhat na Lombok

Jedeme pomáhat na Lombok

I když jsme se původně nechtěli aktivně zapojovat do přímých akcí, nedá nám to. Ve světě je tolik problémů a jedním z nich je indonéský Lombok. Je zde mnoho problémů, které je nutno řešit. Je zde obrovské plastové znečištění, v rybářské vesnici se masakrují žraloci a místní děti se neučí anglicky.

Naši partneři

Market Soul

Market Soul

NaNi Styl

NaNi Styl

Sea Shepherd CZ

Sea Shepherd CZ

Umělecká kolonie Bastion IV.

Umělecká kolonie Bastion IV.

7 Interactive

7 Interactive

NAPIŠTE NÁM


Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.