Za co bojujeme

LETÍME POMÁHAT

LETÍME POMÁHAT

V červnu se chystáme odjet tam kde nás je potřeba. Sri Lanka a Bali v Indonesii, jsou jedna z míst, která mají největší problém s odpady a se zakázaným rybolovem. Proto tam na 2 měsíce letíme, připojíme se k organizacím a skupinám, kterým se pokusíme pomoci.
BYLI JSME V RÁDIU

BYLI JSME V RÁDIU

Může umění zachránit oceány? Byli jsme pozvaní do Hradeckého rádia, kde jsme si povídali o problémech světových oceánů, ale také o umění a potápění a samozřejmě o Be Sea. Může umění zachránit oceány? My se o to snažíme, můžete nám pomoci.
PÍŠE SE O NÁS

PÍŠE SE O NÁS

Psalo se o nás v Hradeckém Deníku, krásný článek. Potápěčka vídá málo ryb, zato hory odpadků. Oceány zachraňuje uměním Anna Milerová ve volném čase „zachraňuje“ oceány. Studentka a grafička rozjela projekt Be Sea, ve kterém propojila svět umění s ekologií.
1. VÝSTAVA BE SEA

1. VÝSTAVA BE SEA

Děkujeme všem co se výstavy zúčastnili. Nebylo to perfektní, hlavně co se technické stránky týče a máme se čemu učit, ale i tak věříme, že se výstava povedla a že jsme alespoň jednoho návštěvníka přiměli nad tím zamyslet se jak správně žít.

Naši partneři

NaNi Styl

NaNi Styl

Sea Shepherd CZ

Sea Shepherd CZ

Umělecká kolonie Bastion IV.

Umělecká kolonie Bastion IV.

NAPIŠTE NÁM


Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.