Co je nového v BE SEA

LETÍME POMÁHAT

LETÍME POMÁHAT

V červnu se chystáme odjet tam kde nás je potřeba. Sri Lanka a Bali v Indonesii, jsou jedna z míst, která mají největší problém s odpady a se zakázaným rybolovem. Proto tam na 2 měsíce letíme, připojíme se k organizacím a skupinám, kterým se pokusíme pomoci.
BYLI JSME V RÁDIU

BYLI JSME V RÁDIU

Může umění zachránit oceány? Byli jsme pozvaní do Hradeckého rádia, kde jsme si povídali o problémech světových oceánů, ale také o umění a potápění a samozřejmě o Be Sea. Může umění zachránit oceány? My se o to snažíme, můžete nám pomoci.
PÍŠE SE O NÁS

PÍŠE SE O NÁS

Psalo se o nás v Hradeckém Deníku, krásný článek. Potápěčka vídá málo ryb, zato hory odpadků. Oceány zachraňuje uměním Anna Milerová ve volném čase „zachraňuje“ oceány. Studentka a grafička rozjela projekt Be Sea, ve kterém propojila svět umění s ekologií.
1. VÝSTAVA BE SEA

1. VÝSTAVA BE SEA

Děkujeme všem co se výstavy zúčastnili. Nebylo to perfektní, hlavně co se technické stránky týče a máme se čemu učit, ale i tak věříme, že se výstava povedla a že jsme alespoň jednoho návštěvníka přiměli nad tím zamyslet se jak správně žít.
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.