Jsme neziskovka bojující za ochranu oceánů a celkově za více zelený způsob života, bez konzumu!

Spolupracujeme s umělci a tvoříme skvělé věci, které mají hlavní cíl - Ochranu naší planety

What we do?

HOW TO BE PART OF BE SEA?

Jedeme pomáhat na Lombok

Jedeme pomáhat na Lombok

I když jsme se původně nechtěli aktivně zapojovat do přímých akcí, nedá nám to. Ve světě je tolik problémů a jedním z nich je indonéský Lombok. Je zde mnoho problémů, které je nutno řešit. Je zde obrovské plastové znečištění, v rybářské vesnici se masakrují žraloci a místní děti se neučí anglicky.
Veggie Náplavky!!

Veggie Náplavky!!

Od září 2018 se s námi můžete pravidelně potkávat na Vegan Náplavce v Praze, kde máme svůj stánek. Vegan Náplavka je festival zaměřený na veganské jídlo a celkově život v souladu s přírodou. Je tu opravdu skvělá atmosféra, takže příště se na Vás těšíme.
WE FLY TO HELP

WE FLY TO HELP

In June, we are going to go where we need it. Sri Lanka, and Bali in Indonesia, are one of the most problematic areas of waste and bans. That's why we're going there for 2 months, joining the organizations and groups we're trying to help.
WE WERE IN RADIO

WE WERE IN RADIO

Can art save the oceans? We were invited to Hradec Radio, where we talked about the problems of the world's oceans, but also about art and diving and, of course, Be Sea. Can art save the oceans? We are trying to do that, you can help us.

Our partners

NaNi Styl

NaNi Styl

Sea Shepherd CZ

Sea Shepherd CZ

Umělecká kolonie Bastion IV.

Umělecká kolonie Bastion IV.

7 Interactive

7 Interactive

CONTACT US


Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Found out more zde.