BLOG

Kategorie blogu

Nejnovější příspěvky

Oceánské dno plné mikroplastů

Oceánské dno plné mikroplastů

Nová australská studie tvrdí, že na dně světových oceánů můžeme v současné době najít minimálně 14 milionů tun mikroskopických částic plastu o velikosti menší než je 5mm. Na dně světového oceánu tak tedy může být zhruba 30x více plastu, než na jeho hladině. Odhad je podle autorů studie umírněný, protože zkoumané vzorky pocházely z oblastí velmi vzdálených od lidské populace, a to přibližně 300 km.
Život žraloků na Lomboku

Život žraloků na Lomboku

Původně jsme chtěli psát blog po dnech. Sepisovat jednotlivé zážitky z daného dne, ale to prostě nejde, je toho tady tolik, že nestíháme. Proto budeme psát články zaměřené na dané téma – žraloci, úklid pláží, indonéská nátura, atd. Dnešní článek je tedy o tržnici, o našich aktivitách na ní od začátku, až do dne, kdy nám zakázali vstup.
Zpátky na Lomboku

Zpátky na Lomboku

Slíbila jsem, že se vrátím, a tak se taky stalo, po roce jsem zpátky na místě, které bych radši zapomněla, ale tím by to místo nezmizelo. Bude tady pořád ať se mi to líbí nebo ne, nikam před tím neuteču a tak jsem se rozhodla, vrátila jsem se a chci pomoct tohle místo změnit
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.